Magyar tornagyőzelem Olaszországban

A Hammer time nevű magyar vegyescsapat nyerte az olasz Jass Curling Klub által szervezett második nemzetközi kupát. A tornán hat országból összesen tizenkét csapat indult, köztük az Ézsöl Gábor (s), Fóti Balázs, dr. Halász Csilla és Szabó Enikő alkotta formáció.

A magyarok három győzelmet követően, veretlenül jutottak be az elődöntőbe, ahol a svájci CC Lugano Resegadusc-t győzték le 6:5-re. A fináléban a szintén svájci, chiassói csapatot verték meg 9:2-re, és hódították el a kupát. A döntőbeli ellenféltől származó információk szerint klubjuk, a Curling Club Chiasso jövőre lesz 50 éves, és hat sheetes pályájukon jubileumi tornát szerveznek áprilisban, ahova minden érdeklődő magyar csapatot szívesen látnak.