Jó hangulatú kupával zárult a szezon Kamaraerdőn

Június első hétvégéjén került megrendezésre a 2015-2016-os szezon utolsó versenye a Kamaraerdei Curling Clubban, a vidám hangulatú nemzetközi UTE Szezonzáró Curling Verseny.

IMG_0465

A 16 csapatos kupa sokféleségét jelzi, hogy az indulók között volt Európa- és világbajnoki érmes játékosokat felvonultató gárda, a sportággal most ismerkedőkből álló alakulat, illetve két kerekesszékes sportolókból álló csapat is. Utóbbiak játszották a magyarországi curling történetének első nemzetközi kerekesszékes mérkőzését, amely nagy népszerűségnek örvendett a nézők körében. A hagyományos főzőversennyel, szombati kerti partival és számos egyéb betétprogrammal gazdagított kupát az UTE Four Fun nyerte (Kalocsai Vera, Callum Macfarlane, Miklai Henrietta, Palancsa Dorottya – skip, Sándor Nikolett). A második helyet a Team Epic német-magyar junior csapata szerezte meg, míg a bronzérem a román Steppenwolfhoz került.