4. helyen zárt a női csapat az elő-olimpiai kvalifikációs tornán!

Lezajlottak a Női csapat küzdelmei az elő-olimpiai kvalifikációs tornán.

20211012_182402

A rájátszás eseményeiről a csapat edzőjét Palancsa Zoltánt kérdeztük:

A rájátszásban első ellenfelünk a hazai válogatott volt, akivel a végsőkig kiélezett mérkőzést játszottunk. A szünetben 3-1-re vezettünk, de a második félidő elején felzárkóztak, sőt egy szerencsétlenül alakult endet követően a vezetést is átvették.

Az utolsó endben remekül játszottunk, de a török skip precíz dobása miatt nem volt esélyünk a győzelemre.
Az extra endben mindkét csapat hibátlanul játszott, de sajnos a törökök fejeztek be, így végül 6-5-re megnyerték a meccset.
Így csapatunk a 4. Helyen végzett, míg a török válogatott délután könnyedén verte a szlovákokat (11-2), így a veretlen lettek mellett ők jutottak ki a hollandiai olimpiai selejtezőre.

Ezúton is gratulálunk a csapatnak és sok sikert kívánunk a szezon folytatásához.