A No Turners nyerte a Vegyescsapatok Országos Bajnokságát

A No Turners nyerte a Vegyescsapatok Országos Bajnokságát a Kamaraerdei Curling Klubban.

A két győzelemig tartó döntő első mérkőzését a Stones nyerte 3-0-ra, míg a második összecsapást a No Turners 6-5-re. Így a harmadik mérkőzésre maradt a döntés, amelyet ismét a No Turners nyert, ezúttal 7-4-re. Így a Szabó Gergely (skip), Dencső Blanka, Dr. Balázs Dávid, Csősz Orsolya összeállítású No Turners nyerte az országos bajnokságot, és megszerezte a jogot arra, hogy képviselje hazánkat az idén októberben megrendezésre kerülő svájci világbajnokságon.

Szabó Gergely csapatkapitány így értékelt a döntő után: “Végtelenül boldogok vagyunk, hogy a több hónapos tematikus felkészülésünk után sikerült megszerezni a bajnoki címet. A bajnokság alatt küzdelmes és kiélezett mérkőzéseket játszottunk. A csoportmérkőzések után tudtuk, hogy egyre nehezebb ellenfelek várnak ránk, de egyre jobb formát mutatva sikerült elérnünk a kitűzött célunkat.”

A nyolccsapatos torna bronzérmét a Hammer Time szerezte meg, miután 4-3-ra legyőzte a Rókusfalvy csapatot.
Az OB összes eredménye ezen a linken érhető el.