Magyar bajnokok listája

A magyar curling bajnokságokat 2003 és 2005 között az ausztriai Kitzbühelben rendezték meg, utána viszont a frissen megnyílt kamraerdei pálya adott otthont a küzdelmeknek minden évben. Az első évben csak a női és férfi csapatok számára rendeztek versenyeket, utána fokozatosan csatlakoztak be az országos bajnokságok vérkeringésébe a sportág egyéb versenyformái. A 2003 óta eltelt időszak valamennyi magyar bajnokát az alábbi lista tartalmazza:

Női bajnokcsapatok listája:
2003 – CC Budapest (Szekeres Ildikó, Béres Alexandra, Bartalus Krisztina, Nagy Gyöngyi)
2004 – Wallis SC – CC Budapest (Szekeres Ildikó, Béres Alexandra, Bartalus Krisztina, Nagy Gyöngyi)
2005 – WSC – CC Budapest (Szekeres Ildikó, Béres Alexandra, Bartalus Krisztina, Nagy Gyöngyi)
2006 – WSC – CC Budapest (Szekeres Ildikó, Béres Alexandra, Bartalus Krisztina, Nagy Gyöngyi)
2007 – WSC Női I. (Szekeres Ildikó, Béres Alexandra, Nagy Gyöngyi, Ádám Boglárka)
2008 – WSC Női (Szekeres Ildikó, Béres Alexandra, Nagy Gyöngyi, Ádám Boglárka, Bartalus Krisztina)
2009 – WSC Női (Szekeres Ildikó, Béres Alexandra, Nagy Gyöngyi, Ádám Boglárka, Bartalus Krisztina)
2010 – WSC Női (Szekeres Ildikó, Béres Alexandra, Nagy Gyöngyi, Ádám Boglárka, Bartalus Krisztina)
2011 – WSC Női 1. (Szekeres Ildikó, Béres Alexandra, Nagy Gyöngyi, Ádám Boglárka, Bartalus Krisztina)
2012 – WSC Női 1. (Szekeres Ildikó, Béres Alexandra, Patonai Ágnes, Ádám Boglárka, Páthy-Dencső Blanka, Nagy Gyöngyi)
2013 – WSC Női 1. (Szekeres Ildikó, Béres Alexandra, Patonai Ágnes, Ádám Boglárka, Páthy-Dencső Blanka)
2014 – UTE Bálnák (Palancsa Dorottya, Miklai Henrietta, Kalocsai Vera, Sándor Nikolett, Nagy Tímea)
2015 – UTE Bálnák (Palancsa Dorottya, Miklai Henrietta, Kalocsai Vera, Sándor Nikolett, Nagy Tímea)
2016 – Team Palancsa (Palancsa Dorottya, Miklai Henrietta, Sándor Nikolett, Kalocsai Vera, Bíró Bernadett)
2017 – UTE Team Palancsa (Palancsa Dorottya, Miklai Henrietta, Sándor Nikolett, Kalocsai Vera, Micheller Dorottya)

Férfi bajnokcsapatok listája:
2003 – CC Budapest (Nagy György, Viktora Zsolt, Barna Krisztián, Bartalus Gábor, Németh Balázs)
2004 – Wallis SC – CC Budapest (Nagy György, Viktora Zsolt, Barna Krisztián, Bartalus Gábor, Németh Balázs)
2005 – WSC – CC Budapest (Nagy György, Viktora Zsolt, Barna Krisztián, Bartalus Gábor, Németh Balázs)
2006 – WSC – CC Budapest (Nagy György, Viktora Zsolt, Barna Krisztián, Bartalus Gábor, Németh Balázs)
2007 – Békési TE- Jégmadarak (Belleli Lajos, Riesz Gábor, Ézsöl Gábor, Nyitrai József, Kerekes Olivér)
2008 – WSC Férfi 1. (Nagy György, Németh Balázs, Rókusfalvy Zsombor, Barna Krisztián, Jakab Zoltán)
2009 – BTE Jégmadarak (Belleli Lajos, Riesz Gábor, Rókusfalvy András, Nyitrai József, Molnár Gábor)
2010 – BTE Jégmadarak (Belleli Lajos, Riesz Gábor, Rókusfalvy András, Rókusfalvy Zsombor, Molnár Gábor)
2011 – WSC Férfi 1. (Nagy György, Ézsöl Gábor, Hall Krisztián, Jakab Zoltán , Kiss Zsolt, Gazdagh Pál)
2012 – WSC Férfi 1. (Nagy György, Ézsöl Gábor, Hall Krisztián, Belleli Lajos, Kiss Zsolt, Gazdagh Pál)
2013 – WSC – Jégfarkasok (Hall Krisztián, Ézsöl Gábor, Belleli Lajos, Varga Balázs, Pünkösti Zoltán)
2014 – WSC – Jégfarkasok (Hall Krisztián, Ézsöl Gábor, Belleli Lajos, Varga Balázs, Nyitrai József, Vaspöri Tamás)
2015 – WSC Férfi 1. (Balázs Dávid, Bodor Gábor, Czermann Kristóf, Jakab Zoltán, Kiss Zsolt, Nagy György)
2016 – Westbay-Vasas (Kiss Zsolt, Nagy György, Czermann Kristóf, Balázs Dávid, Rókusfalvy Zsombor)
2017 – Jégmadarak (Varga Balázs, Riesz Gábor, Ézsöl Gábor, Fóti Balázs, Szabad Tamás)

magyar csapat

Vegyescsapat-bajnokok listája:
2005 – WSC – CC Budapest (Nagy György, Szekeres Ildikó, Béres Alexandra, Barna Krisztián)
2006 – Rókusfalvy Team (Rókusfalvy Zsombor, Rókusfalvy Orsolya, Rókusfalvy András, Rókusfalvy Zsófia)
2007 – WILD CATZ (Sárdi Péter, Patonai Ágnes, Szabad Tamás, Kazacsay Orsolya, Tatorján Írisz)
2008 – WSC (Nagy György, Szekeres Ildikó, Rókusfalvy Zsombor, Ádám Boglárka)
2009 – Makuka (FTC – BTE) (Ézsöl Gábor, Rókusfalvy Orsolya, Rókusfalvy András, Halász Csilla, Huszlicska Dávid)
2010 – Makuka (Ézsöl Gábor, Rókusfalvy Orsolya, Szabad Tamás, Halász Csilla, Rókusfalvy András)
2011 – WSC MIX (Nagy György, Szekeres Ildikó, Ézsöl Gábor, Rókusfalvy Orsolya, Jakab Zoltán, Nagy Judit)
2012 – WSC Raptors (Kiss László, Gunzinám Zsanett, Kiss Zsolt, Szentannai Ágnes, Szarvas Mónika, Czermann Kristóf)
2013 – WSC Mix (Nagy György, Szekeres Ildikó, Kiss Zsolt, Szentannai Ágnes, Nagy Gyöngyi, Czermann Kristóf)
2014 – WSC Mix (Nagy György, Szekeres Ildikó, Kiss Zsolt, Szentannai Ágnes, Jakab Zoltán, Nagy Gyöngyi)
2015 – WSC Mix (Jakab Zoltán, Kiss Zsolt, Nagy Gyöngyi, Nagy György, Szekeres Ildikó, Szentannai Ágnes)
2016 – Lynx (Szentannai Ágnes, Palancsa Dorottya, Czermann Kristóf, Kiss Zsolt)
2017 – NoTurners (Csősz Orsolya, Dr.Balázs Dávid, Páthy-Dencső Blanka, Szabó Gergely)

Női egyéni bajnokok:
2005 – Szekeres Ildikó (Wallis SC)
2006 – nem rendezték meg
2007 – Szekeres Ildikó (Wallis SC)
2008 – Ádám Boglárka (Wallis SC)
2009 – Szekeres Ildikó (WSC)
2010 – Szekeres Ildikó (Westbay SC)
2011 – Szekeres Ildikó (Westbay SC)
2012 – Palancsa Dorottya (UTE)
2013 – Palancsa Dorottya (UTE)
2014 – Palancsa Dorottya (UTE)
2015 – Szekeres Ildikó (Westbay SC)
2016 – Palancsa Dorottya (UTE)
2017 – Palancsa Dorottya (UTE)

Férfi egyéni bajnokok:
2005 – Nagy György (Wallis SC)
2006 – nem rendezték meg
2007 – Nagy György (Wallis SC)
2008 – Sárdi Péter (BTKSE – JOKERS)
2009 – Nagy György (WSC)
2010 – Belleli Lajos (BékésTE)
2011 – Nagy György (Westbay SC)
2012 – Kiss Zsolt (Westbay SC)
2013 – Nagy György (Westbay SC)
2014 – Nagy György (Westbay SC)
2015 – Kiss Zsolt (Westbay SC)
2016 – Kiss Zsolt (Westbay Vasas SC)
2017 - Kiss Zsolt (UTE)

Vegyes páros bajnokok:

2007 – Szekeres Ildikó, Nagy György (Wallis SC)Palancsa_Kiss_2015_WCF_Alina Pavlyuchik
2008 – Szekeres Ildikó, Nagy György (WSC)
2009 – Patonai Ágnes, Sárdi Péter (FTC Wild Catz)
2010 – Szekeres Ildikó Nagy György (Westbay SC)
2011 – Szekeres Ildikó, Nagy György (Westbay SC)
2012 – Palancsa Dorottya (UTE), Kiss Zsolt (Westbay SC)
2013 – Palancsa Dorottya (UTE), Kiss Zsolt (Westbay SC)
2014 – Palancsa Dorottya (UTE), Kiss Zsolt (Westbay SC)
2015 – Palancsa Dorottya (UTE), Kiss Zsolt (Vasas SC)
2016 – Palancsa Dorottya (UTE), Kiss Zsolt (Vasas SC)

Ifjúsági lány országos bajnokok:

2005 – Roxer Lányok (Ádám Boglárka, Rókusfalvy Orsolya, Farkas Ildikó, Eke Orsolya)
2006 – BDSE Lányok I. (Sárosi Réka, Sereg Zsuzsa, Simon Dominika, Ligetkuti Kinga, Panyi Gabriella)
2007 – Fekete Macskák (Irmalós Zsuzsanna, Ridzi Júlia, Hunyadi Krisztina, Kovács Anita, Kántor Judit)
2008 – Seprűs Boszik (Lendvay Zsófia, Pálinkás Petra, Szigeti Flóra, Filep Mária, Ridzi Júlia)
2009 – Seprűs Boszik (Szigeti Flóra, Kántor Judit, Filep Mária, Lendvai Zsófi)
2010 – UTE Ice Girls (Úti Vivien, Palancsa Dorottya, Miklai Henrietta, Kalocsai Vera)
2011 – UTE Ice Girls (Palancsa Dorottya, Miklai Henrietta, Úti Vivien)
2012 – WSC Texila Lányok (Gunzinám Zsanett, Nagy Tímea, Szentannai Ágnes, Tóth Teodóra)
2013 – WSC Texila Lányok (Szentannai Ágnes, Tóth Teodóra, Beregszászi Lilla)
2014 – UTE Ice Girls (Palancsa Dorottya, Miklai Henrietta, Kalocsai Vera, Sándor Nikolett)
2015 – WSC Girling (Baka Nikolett, Dobor Regina, Jóo Linda, Nagy Laura)
2016 – UTE Jégkristályok (Biró Bernadett, Biró Blanka, Micheller Dorottya, Szita Dóra, Miklai Henrietta, Vratarics Eszter)
2017 – Vasas SC Girling (Joó Linda, Dobor Regina, Nagy Laura, Nagy Laura Karolina)

Ifjúsági fiú országos bajnokok:
2005 – Roxer CC Puffin (Hall Krisztián, Rókusfalvy Zsombor, Müller Artúr, Tollner Dávid)
2006 – BDSE Fiúk II. (Ekés Ákos, Fazekas Bence , Törő Balázs, Zakar Mátyás)
2007 – Echo Vocal BTKSE (Ekés Ákos, Fazekas Bence, Törő Balázs, Durbák Olivér Mihály, Balla Kristóf)
2008 – Curling Theater BTKSE (Somodi Balázs, Fazekas Bence, Asztalos Péter, Deák Zágon, Fazekas Marcell)
2009 – WSC-Avengers (Kiss Zsolt, Magyar Kristóf, Szalay Zsolt)
2010 – UTE Ice Guys (Szujó Tamás, Ferenczi Domonkos, Palancsa Péter)
2011 – UTE Ice Guys (Palancsa Péter, Szujó Tamás, Ferenczi Domonkos)
2012 – WSC Texila Fiúk (Czermann Kristóf, Pünkösti Zoltán, Hafenscher Richárd, Kalacsi Gábor)
2013 – WSC Texila Fiúk (Czermann Kristóf, Pünkösti Zoltán, Hafenscher Richárd, Kovács Botond)
2014 – WSC Texila Fiúk (Czermann Kristóf, Kovács Botond, Pünkösti Zoltán, Hafenscher Richárd)
2015 – WSC Ice-Fighters (Bernáth Vendel, Kovács Botond, Pongrácz Dániel)
2016 – UTE Ifi (Tóth Dániel, Pongrácz Dániel, Kalocsay Ottó, Kovács Botond, Szita András, Mézes Ábel)
2017 – UTE Ifi Jégördögök (Kalocsay Ottó Dániel, Kovács Botond, Szita András, Tóth Dániel, Melegh Csongor)

Ifjúsági vegyes páros bajnokok:

2016 – Biró Bernadett (UTE), Kalocsay Ottó Dániel (UTE)
2017 – Nagy Laura (Vasas SC), Spiller Emilio (Vasas SC)